HRVATSKI VATERPOLSKI SAVEZ: "Svaki čin nasilja u potpunosti osuđujemo te je apsolutno neprihvatljiv prema bilo kome"

NAKON OSAM GODINA Hrvatska dobila domaćinstvo Europskog prvenstva

14.10.2018.

#Vaterpolo

|

Sport
FINA SVJETSKI KUP Hrvatska pobijedila momčad Sjedinjenih Američkih Država i zauzela peto mjesto

16.09.2018.

#Vaterpolo

|

Sport
FINA SVJETSKI KUP Hrvatska vaterpolska reprezentacija izgubila u četvrtfinalnom dvoboju od Australije

Vijesti
EUROPSKO PRVENSTVO Župan Nikola Dobroslavić uputio čestitku vaterpolistima koji su osvojili broncu

29.07.2018.

#Vaterpolo

|

Vijesti
EUROPSKO PRVENSTVO Barakude unatoč novim sudačkim podmetanjima pobijedile Italiju i osvojile europsku broncu

Vijesti
HRVATSKI VATERPOLISTI U POLUFINALU EUROPSKOG PRVENSTVA Pobjedom nad Crnom Gorom Hrvatska izborila polufinale sa Srbijom

25.07.2018.

#Vaterpolo

|

Sport
SUPER FINALE Hrvatska u Rijeci preokretom pobijedila Srbiju i osvojila prvo mjesto u skupini

08.04.2018.

#Vaterpolo

|

Sport
POBJEDA NAD SRBIJOM Hrvatska vaterpolska reprezentacija sinoć je pobijedila srpsku 9:7

18.02.2018.

#Vaterpolo

|

Sport
HRVATSKI VATERPOLISTI SVLADALI NIZOZEMCE Bila je ovo priprema za veliku utakmicu sa Srbima u subotu

17.02.2018.

#Vaterpolo

|

Sport
HRVATSKA VATERPOLSKA REPREZENTACIJA Atmosfera je odlična, u Njemačku putuju u pomlađenom sastavu

15.01.2018.

#vaterpolo

|

Sport
SANDRO SUKNO I LUKA LONČAR IZABRANI u idealnu momčad Svjetskog vaterpolo prvenstva u Budimpešti