23.09.2018 | Sport
TURNIR U TIVTU

Autor: Libero Portal
Na turniru je nastupio 21 klub i oko 300 natjecatelja iz 7 država u pet uzrasta

Dana 22. rujna 2018.g Judo klubovi Konavle Cavtat i Prevlaka Gruda pod vodstvom trenera Sada Bečića i Pera Tuke vrlo su uspiješno nastupili na međunarodnom turniru u Tivtu na 4. Kupu Tivat 2018.

Na turniru je nastupio 21 klub i oko 300 natjecatelja iz 7 država Hrvatske, Crne gore, BiH, Srbije, Albanije, Makedonije i Kosova u pet uzrasta U-9, U-11, U-13, U-15 i U-18.

Naši judaši njih 22, uz odlične nastupe i primjereno ponašanje, osvojili su izvrsne 24 medalje i to: 11 zlata, 6 srebrenih i 7 bronci.

Zlato su osvojili: Nika Katušić 2 zlata, Ana Schmuch 2, Petra Đurković 2, Antonija Đurković 2, Leo Slomović, Dalia Schmuch i najmlađa Katarina Rubi Dadić

Srebro su osvojili: Andrija Antun Sukurica, Dalia Schmuch, Cvijeto Schmuch,  Orsat Obradović, Dora Obradović i Jelena Schmuch,

Broncu su osvojili Ivan Alfirević, Jelena Schmuch, Nika Antončić, Antonio Butigan, Antoan Šačić, Mara Blagoje i Andrej Kristić.

Još su nastupili ali ovaj put bez medalje Andrej Dragić, Mauro Butigan, Matija Radović i Alessandro Bratoš.

Uz sve to Judo klub Konavle Cavtat je ostvario veliki uspijeh jer je osvojio i pehar za najuspješniju ekipu u uzrastu U-9!

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?